Hakkımızda

Kaliteli Servis – Güvenli Ürünler.

Firmamız uzun yıllardan beri otomotiv sektöründe oto bakım malzemeleri, oto kokuları, servis ürünleri, oto aksesuarları ve oda spreyleri ürünlerinde satış ve servis hizmeti ile varlığını sürdürmektedir. Bugüne kadar sektörde mevcut hemen hemen tüm markalarla çalışarak konusunda yeterli deneyime sahip olmuştur. Bunun sonucu olarak da Türkiye koşullarına uygun, müşteri istek ve memnuniyetlerini karşılayan, en önemlisi aracınızda en başarılı ve problem yaşatmayacak ürün çeşitlerini oluşturmuştur.

Öncelikle sattığımız her ürünün tüketici memnuniyetine kadar arkasında olduğumuz için mutlak surette müşteri memnuniyeti hedeflemekteyiz. Böylelikle müşteri karşısında sorumluluğumuz satışla birlikte bitmemekte, müşteri memnuniyetine kadar sürmektedir.

Her biri konusunda uzman başarılı servis ekibimiz satış öncesi ve sonrası her aşamada müşterinin yanında ve hizmetindedir. Sayfalarımızda gördüğünüz ürünler teknoloji, kalite ve ekonominin mükemmel birleşiminden oluşmuş her ihtiyaca mutlaka yanıt verebilecek kapasitededir. Size düşen yalnızca seçmek…

Vizyonumuz

Hızlı, kaliteli hizmet anlayışı ile başarma azmimizden aldığımız güç ile daima en iyisini yaparak sektörde daha etkin bir firma olmak bu hedef doğrultusunda ilerlerken ticari ve sosyal ilişkilerimizde karşılıklı güven üstün iş ahlakı ve dürüst davranış ilkesine büyük önem vermekteyiz.

Misyonumuz

Yakın gelecekte Türkiye konusunda Lider oyuncu olmak. Müşterilerimize kalitesi kabul görmüş Oto bakım ürünleride yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmet ve ürün sunmak.